Продавець Интернет-магазин София Мед розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Интернет-магазин София Мед
  • 1
  • 2
  • 3

Медична меблі закордонних виробників

Хороша медична меблі являє собою не просто елемент інтер'єру, але і конструкцію, яка може виконувати кілька функцій. Купують цей вид меблів для оснащення поліклінік, лікарень, санаторіїв та інших лікувально-профілактичних установ. При цьому, вимоги до таких предметів меблів – зовсім особливі.

  • Гігієнічність. Матеріал, з якого виконані предмети меблів, повинен бути простим у догляді, легко очищатися від забруднень. При цьому необхідно враховувати потребу в частому митті меблів (у тому числі, і з дезінфікуючими речовинами), в кварцуванні приміщення. При цьому, на поверхнях має бути мінімальна кількість неузгодженостей, що також полегшує догляд за меблями.
  • Функціональність. Деякі предмети (наприклад, ліжка) мають бути оснащені спеціальними пристроями для підйому або опускання головного та (або) ножної частини, зміни кута нахилу. Ні в якому разі не повинно бути гострих кутів, що легко б'ються елементів і т. п.
  • Стійкість до зношування. Умови експлуатації меблів в медичних установах досить жорсткі, тому важливо, щоб матеріал, з якого вона виконана, був досить надійним і міцним.
  • Компактність. Важливо, щоб, виконуючи свої функції, медичні меблі в Україні не займала занадто багато місця. Не захаращене приміщення простіше провітрити, та й меблі можна переміщувати з одного місця на інше без особливих зусиль.

Окремі види меблів (наприклад, шафи, призначені для зберігання медикаментів або лабораторних реактивів) повинні замикатися на замок.

Особливості меблів для операційних блоків

Всі приміщення операційного блоку (операційний зал, передопераційні приміщення) обладнуються спеціальними меблями. Головним предметом операційного блоку є спеціальний операційний стіл. Конструкції можуть бути самими різними, в залежності від специфіки оперативних втручань. Для оснащення «універсальних» операційних зручні модульні пристрої, коли у лікаря є можливість скомпонувати стіл потрібної конструкції самостійно. У будь-якому випадку необхідно, щоб операційний стіл забезпечував вільний доступ до нього, регулювався по висоті (можливі механічний, електричний або гідравлічний варіанти). Іноді є сенс замовити медичну меблі.

Крім операційного столу, в операційному блоці застосовують різні види підставок, спеціальні стільці для персоналу, освітлювальні прилади. Передопераційне приміщення для медичного персоналу оснащене спеціальною мийкою та шафою. Тут же розміщують і стерилізатор. Передопераційне приміщення для хворого включає в себе шафа і каталку.

Перед тим як купити медичні меблі в Києві для операційної, необхідно пам'ятати про її стерильності. Цього можна досягти як обробкою предметів спеціальними речовинами, так і застосуванням меблів, виконаної з особливих речовин. На сьогоднішній день затребувана меблі для операційних з особливих сортів сталі (аустенітна сталь).