Продавець Интернет-магазин София Мед розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Интернет-магазин София Мед
  • 1
  • 2
  • 3

Стерилізаційне обладнання

Під стерилізаційним обладнанням розуміють особливі пристрої, призначені для повного звільнення предметів від забруднень і мікроорганізмів, з метою подальшого використання. Після того, як процедура стерилізації інструментів проведено, вони зберігаються в спеціальній камері, для збереження стерильності.

Стерилізація – це сукупність заходів по знищенню мікроорганізмів, що знаходяться як на поверхні, так і всередині предмета.

Купити стерилізаційне обладнання доцільно медичних установ, стоматологічних клінік і кабінетів. Потребують подібних пристроях тату-салони і манікюрні кабінети.

Види стерилізаційного обладнання

Розрізняють три різновиди обладнання для стерилізації.

  • Автоклави.
  • Сухожарові шафи.
  • Кварцові стерилізатори.

Сухожарова шафа – одне з найстаріших стерилізаційних засобів. Принцип його дії в знищенні мікроорганізмів за допомогою розігрітого повітря, або сухого жару. Повітря, нагрітий до високої температури, здатний знищувати мікроорганізми, віруси і спори бактерій. стерилізації в сухожаровій шафі піддаються всі медичні інструменту і предмети, які контактували з раневыми поверхнями, кров'ю або медичними препаратами для ін'єкцій. сутність стерилізації полягає в тому, що під дією високих температур відбувається повна загибель клітин мікроорганізмів (вони просто зникають або відбувається згортання білкових сполук.

Сам по собі шафа має прямокутну або круглу форму, працює від електрики. Всередині він оснащений спеціальними сітками і лотками для розміщення інструментів. Матеріал для виконання всіх деталей сучасних модифікацій шаф — нержавіюча сталь. За допомогою електронного дисплея є можливість для вибору необхідного режиму стерилізації. Є також: система для охолодження обладнання та спеціальні програми, що попереджають різні аварійні ситуації. Є також можливість для підключення обладнання до комп'ютера. Ще один плюс сухожарових шаф в їх економічності і портативності.

Стерилізацію інструменту проводять в спеціально призначених для цього упаковках або відкритих ємностях. В останньому випадку, інструмент застосовують безпосередньо після стерилізації. Якщо ж предмети знаходяться у спеціальних упаковках, то вони зберігаються стерильними протягом декількох днів.

Розрізняють сухожарові шафи за місткістю камер. Найбільш ємке стерилізаційне обладнання закуповують для хірургічних відділень лікувальних установ. Шафа невеликої ємності зручний для використання в салоні краси або манікюрному кабінеті.

Кварцові стерилізатори

Ці прилади працюють за допомогою кульок з кварцу, які розігріті до температури 250-300 градусів. Основна перевага такого обладнання в тому, що обладнання швидко знезаражується. Кварцове стерилізаційне обладнання в Україні застосовують, в основному, в манікюрних салонах.

Компанія Софія Мед пропонує покупцям сучасне високоякісне стерилізаційне обладнання, ціна якого нижче середньої по ринку. Вам достатньо зателефонувати або залишити замовлення онлайн, і незабаром ви отримаєте покупку.