Продавець Интернет-магазин София Мед розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Интернет-магазин София Мед
+380567363132
+380567363132
+380675600266
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Кольпоскопи

Сучасні кольпоскопи - це бінокулярні стереоскопічні прилади і видеокольпоскопы, які використовуються для огляду слизових стінок шийки матки і піхви. В гінекологічній практиці це дуже важливе діагностичне обладнання, що дозволяє виявляти новоутворення, наявність ерозій, поліпів цервікального каналу, лейкоплакії, кондилом, кіст та інших утворень. Пристрій також використовується для взяття мазка і біопсії.

Види гінекологічних кольпоскопів

Застосовуються різні види устаткування:
видеокольпоскопы;
оптичні,
цифрові.

Найбільш затребувані оптичний кольпоскоп ціна на який є однією з найдоступніших. Оптичні моделі відрізняються наступними особливостями:
збільшують область дослідження до 40 р., в той час як для звичайного огляду достатньо, десятикратного збільшення.

Оптичні кольпоскопи дозволяють отримати об'ємне зображення, мають потужні джерела світла, в деяких моделях є штатив.

Однак до мінусів цього виду обладнання відноситься неможливість збереження інформації, на відміну від сучасних видеокольпоскопов.

Більш сучасне обладнання - видеокольпоскоп або кольпоскоп з відеосистемою, коштує дешевше оптичних пристроїв і має більше корисних функцій. Особливості видеокольпоскопов - більш чітке деталізоване кольорове зображення завдяки наявності цифрових відеокамер. Отримане зображення дозволяє виявити патології буквально на клітинному рівні, інформацію можна передати на комп'ютер;
конструкція дозволяє залучити для обстеження кілька фахівців.

Зручні для роботи та ефективні цифрові видеокольпоскопы, оснащені сучасним, яке дозволяє обробляти, архівувати, зберігати результати дослідження. Завдяки їм можна досліджувати лікування в динаміці, порівнюючи дані попередніх обстежень з поточним.

До мінусів можна віднести плоску картинку. Шийка матки — витягнутий орган, в якому побачити і оцінити патологічну тканину дозволяє бінокулярний зір (3-хмерное зображення). Цифрове устаткування дає плоску картинку, тому діагноз отриманий з його допомогою вимагає підтвердження.

Коли проводиться кольпоскопія:

- при планових оглядів;
- при хворобливої симптоматики: у цьому випадку обстеження спільно з біопсією та аналізами крові;
- післяпологових обстеженнях;
- ерозії - прилад дозволяє виявити циліндричні клітини на поверхні шийки матки;
- новоутворень на вульві, піхві, на шийці матки;
- при кондиломах на стінці піхви і матки;
- при виявлення поліпів цервікального каналу;
- для виявлення лейкоплакії: прилад дозволяє виявити біло-сірі бляшки;
- для виявлення кісти - закупорки залози.;

Як вибрати кольпоскоп

Головна функція кольпоскопа — формування та передача якісного зображення спостережуваного об'єкта. Цим займається оптичний блок, який може бути виготовлений у вигляді стереоскопічного бінокуляра (кольпоскоп бінокулярний) або ж цифрової відеокамери (видеокольпоскоп). Тому оптика - це головне в обладнанні. Якість переданої картинки складається з характеристик оптичної системи. Важливі робоча відстань, діапазон точного фокусування, кратність збільшення, величина хроматичних аберацій та ін

Для того, щоб вибрати найбільш підходяще обладнання, необхідно оцінити майбутню область його застосування. Для рутинного скринінгу підходять найпростіші бінокулярні пристрою. Іноді їх можна доповнити цифровою системою. Операційні кольпоскопи вимагають ретельного підбору параметрів і можливості суміщення обладнання з лазером і мікроманіпулятором. В операційних переважно встановлюються стельові або настінні моделі.