Продавець Интернет-магазин София Мед розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Интернет-магазин София Мед
  • 1
  • 2
  • 3

Монітори пацієнта

Монітор пацієнта застосовується для обладнання медичних установ.
Монітор пацієнта - це медичний апарат, який потрібен для відстеження стану і життєдіяльності хворих після операції і хворих у важкому стані.
Має різну модифікацію починаючи від бюджетних моделей включають в себе стандартні модифікації і закінчуючи складними апаратами, що включають у себе кілька програм спеціалізованої бази, для оснащення певного відділення потрібними модулями, наприклад, інвазивне артеріальний тиск, серцевий викид та інші.
У нас представлені різні моделі, купити монітор пацієнта хорошої якості можливе за досить привабливими цінами. Ми пропонуємо моделі під будь-який бюджет і будь-яку потребу.
На ринку представлено дуже багато різних модифікацій даного апарату, від різних виробників. Всі моделі мають різні технічні характеристики.
Всі моделі, які представлені на нашому майданчику, від надійного виробника і мають гарантію від імпортера, що є дуже важливим аргументом.
Крім цього, фахівці нашої компанії готові в будь-яку хвилину під'їхати за адресою та встановити обладнання, згідно технічним вимогам. Таке обладнання постійно потребує обслуговування, наша компанія проводить якісне обслуговування техніки необхідне для цього час.
Оптимальна модель монітора, повинна бути довговічною і зручною в експлуатації і повинна включати в себе набір функцій, необхідних для конкретного відділення лікарні.
Купить монитор пациента в нашей компании это значит гарантированно получить всю необходимую информацию по интересующей вас модели. Помощь в выборе подходящей модели, в нашей компании осуществляют опытные инженеры, которые посоветуют, какая модель подойдет именно вам, учитывая ее характеристики. Помочь правильно купить монитор пациента - девиз нашей компании.
Монитор пациента имеет очень много разных вариантов конфигураций. Приборы оснащены жидкокристаллическими мониторами, на которых выдается информация о состоянии больного, в зависимости от модификации модели.
Стандартная модификация имеет базу функции, таких как оценка насыщения кислородом артериальной крови, измерение пульса и артериального давления, определение наличия аритмий, измерение темпа дыхания.
Очень удобная в использовании модель, которая имеет ряд положительных характеристик - это прикроватный монитор пациента. Он отличается от обычных моделей тем, что имеет очень легкий вес, при необходимости, его удобно переносить и использовать в различных условиях больничного учреждения. Обладает высокими техническими характеристиками.
Имеет стандартную модификацию ЭКГ, НИАД, ЧСС,SPO2, температура. Має комплектації: дорослого комплекту, педіатричного комплекту, неантологического комплекту. Також є можливість придбати додаткові аксесуари: температурний датчик і температурний датчик ректальний. Функціонують як за допомогою бездротового так і при дротове підключення.
Приліжковий монітор пацієнта здійснює контроль за дихальною системою, серцево - судинною системою, за його допомогою проводять тестування частоти дихання, електрокардіограми. Його можна використовувати як в стаціонарі, так і при транспортуванні пацієнтів.
Завдяки можливості інтегрувати приліжковий монітор в централізовану станцію спостереження, є можливість створити в будь-якій лікарні єдину систему моніторингу та контролю стану хворих.
На монітор пацієнта ціна прийнятна і безпосередньо залежить від технічних характеристик, комплектації, відмінності функцій і призначенням.